Naše projekty

Projekt Rezidence Park Hrabůvka se dělí na dvě etapy se 172 byty. Jedná se o rekonstrukci dvou stávajících objektů v krásné části Ostravy – Hrabůvce. V současné chvíli generální dodavatel stavby IMOS a.s. řeší výměnu oken a fasádu na etapě B. V etapě A probíhají interiérové práce. 

Prodejně řadíme projekt Rezidence Park Hrabůvku k těm opravdu velmi úspěšným. Všechny byty, včetně komor a venkovních parkovacích stání se nám podařilo prodat v časovém horizontu kratším něž jeden rok. Spuštění obou etap nám časově korespondovalo s korona virovou epidemií, což jsme hodnotili jako rizikový faktor. Ostravský trh ale na náš projekt reaguje nevídaným zájmem a poptávkou. I po ukončeném prodeji a ukončení inzerce projektu se nám denně ozývá několik klientů se zájmem o případně uvolněné byty, popřípadě o náš další projekt.  

Ideálně zvolený poměr bytových jednotek v domě, jejich velikosti a dispozice vycházející z našich dlouholetých zkušeností v developmentu se ukazují jako klíčový faktor úspěchu. Stavba doplněna vysokým standardem a rezidenčním parkem v rámci projektu jsou naším esem v rukávu.   

Projekt Ateliery Strašnice – 106  jednotek určené k bydlení nebo podnikání uprostřed oblíbené obytné čtvrti.

Projekt bude dokončen na jaře 2022 a již rok před dokončením výstavby je prodáno cca 80% jednotek. Generálním zhotovitelem stavby je Aspira Construction a.s.

Dvojice budov propojená společným suterénem nabídne celkem 106 jednotek a 89 garážových stání. Plný komfort zahrne podzemní garážová stání, sklepy a balkony, uvnitř jednotek naleznete moderní koupelny s kvalitními zařizovacími předměty, prostorné místnosti s plovoucími podlahami, připojení na rychlý Internet, TV. Menší jednotky jsou velmi vhodné jako startovací pro mladé lidi, větší ateliery s dispozicí 3+kk nebo dokonce 4+kk nabídnou atraktivní polohu ve vyšších patrech, dostatek prostoru a velké balkony nebo terasy s krásnými výhledy.