Naše domy mají srdce

KOPRETINOVÉ BYDLENÍ je nový komplex 17 rodinných domů v Olomouci. Svým rezidentům projekt nabídne bydlení v příjemné lokalitě městské části Nemilany na ulici Kopretinová a ulici Rudolfa Chorého. Charakteristickým prvkem a významnou předností nově vznikajících rodinných domů bude jejich moderní a nadčasový design v kombinaci s perfektně řešenou dispozicí domu s důrazem na dostatek úložných prostor.

Dostupná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, klid a blízkost přírody jsou komfortním řešením Vašeho bydlení.

Projekt zakončuje oblast určenou k zástavbě – nikdo Vám tedy nepostaví další dům před vašimi okny !!!

KOPRETINOVÉ BYDLENÍ je souborem moderních řadových rodinných domů realizovaných v několika etapách. Jednotlivé domy jsou navrženy jako patrové stavby se sedlovou střechou dispozice 4+kk s šatnou, technickou místností a velkým úložným prostorem na půdě domu. Podlahová plocha domu je cca. 130 m² a pozemky se pohybují v rozpětí 200 – 400 m². V ceně domu je počítáno s vysokým standardem zahrnujícím např. italskou keramiku Marazzi, sanitární vybavení od německých výrobců Ideal standard, Vitra a Kaldewei či přípravou na krb a venkovní předokenní žaluzie.

Nové rodinné domy v Nemilanech si zamilujete pro jejich promyšlené dispozice, zahradu, krásné výhledy a klid. Projekt je výborně dopravně dostupný, přitom v klidné a bezpečné lokalitě na jihu Olomouce. K dispozici jsou základní služby včetně obchodu, restaurace a sportovního vyžití. Připravovaný projekt nabídne zájemcům o vlastní bydlení domy v dostupné cenové relaci, vysoké kvality, ve standardu 21. století.

Stavbu projektu realizovala společnost S-O-D Holding s.r.o. působící na českém trhu od roku 1994. https://www.sod.cz/

O kopretinovém bydlení

Bydlení které si můžete dovolit
Pro naše klienty zajistíme výhodné financování. Rodinný dům je možno financovat hypotečním úvěrem až do výše 90 % hodnoty domu. Klientům tohoto projektu zajistíme financování nemovitosti bez zbytečných poplatků.
Nadčasový design
Jednotlivé domy jsou navrženy jako patrové stavby se sedlovou střechou dispozice 4+kk s šatnou, technickou místností a úložným prostorem na půdě domu. Podlahová plocha domu je cca. 130 m² a pozemky se pohybují v rozpětí 200 – 400 m². V ceně domu je počítáno s vysokým standardem zahrnujícím např. italskou keramiku Marazzi, sanitární vybavení od německých výrobců Ideal standard, Vitra a Kaldewei či přípravou na krb a venkovní předokenní žaluzie.
Domov blízko přírody
Nové rodinné domy v Nemilanech si zamilujete pro jejich promyšlené dispozice, zahradu, krásné výhledy a klid. Projekt je výborně dopravně dostupný, přitom v klidné a bezpečné lokalitě na jihu Olomouce obklopen zelení. K dispozici jsou základní služby včetně obchodu, restaurace a sportovního vyžití, procházky do přírody